Μπάγερν Μονάχου - Βικτόρια Πλζεν 3-0: Γκνάμπρι, Μανέ και «τέλος» το ματς... από το 21'! (video)

«Πάρτι» της Μπάγερν Μονάχου κόντρα στη Βικτόρια Πλζεν (04/10). Γκνάμπρι και Μανέ τελειώνουν το ματς πριν συμπληρωθεί μισή ώρα παιχνιδιού!
Ο Σανέ έδωσε το σύνθημα της επίθεσης της Μπάγερν Μονάχου κόντρα στη Βικτόρια Πλζεν, και οι Γκνάμπρι-Μανέ διαμόρφωσαν το 3-0 (04/10) από το 21ο λεπτό!

Κάπως έτσι, το 3/3 για τους Βαυαρούς μοιάζει δεδομένο, κι ας απομένουν 69 λεπτά για την ολοκλήρωση του ματς.

Αρχικά, ο Σερτζ Γκνάμπρι ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 13΄ μετά από εξαιρετική ασίστ του Γκορέτσκα και οκτώ λεπτά αργότερα (21'), ο Μανέ πέτυχε το πρώτο του γκολ στο Champions League, με τη φανέλα της Μπάγερν.