Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-0: Όργια Χάαλαντ και Φόντεν στο πάρτι ημιχρόνου στο Έτιχαντ! (video)

Απίστευτα πράγματα από τον Έρλινγκ Χάαλαντ και τον Φιλ Φόντεν, με τους δύο άσους της Μάντσεστερ Σίτι να σκοράρουν από δύο φορές ο καθένας στο πάρτι-ημιχρόνου των γηπεδούχων στο ντέρμπι του Μάντσεστερ!
Όργια από τον Έρλινγκ Χάαλαντ και τον Φιλ Φόντεν στο ντέρμπι του Μάντσεστερ, με τον Νορβηγό να βάζει δύο γκολ για την Σίτι μέσα σε διάστημα τριών λεπτών (34',37') και τον Άγγλο μέσο, αφού είχε ανοίξει νωρίτερα το σκορ στο 8', να βάζει το κερασάκι στο πάρτι της ομάδας του στο ημίχρονο, διαμορφώνοντας το 4-0 στο 44'!