Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-0: Απίστευτα πράγματα, τέσσερα γκολ στο 35' και... διασυρμός! (video)

Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  4-0: Απίστευτα πράγματα, τέσσερα γκολ στο 35' και... διασυρμός! (video)

Κανείς δεν μπορεί να εξηγήσει όσα συμβαίνουν στο Brentford Community Stadium, με τη Μπρέντφορντ να «διαλύει» τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από το… μισάωρο, πετυχαίνοντας 3ο και 4ο γκολ!

Φοβερά πράγματα συμβαίνουν αυτή την ώρα στο Μπρέντφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τους «κόκκινους διαβόλους» να ηττώνται με 4-0 στο 35ο λεπτό, μην μπορώντας να βάλουν ένα στοπ στους γηπεδούχους!

Το τρίτο γκολ σκόραρε ο Μι από κόρνερ, πέφτοντας έπειτα από τράβηγμα του Μαρτίνες και πέντε λεπτά μετά, ο Εμπουεμό πέτυχε και 4ο γκολ, σε απίστευτη αντεπίθεση της ομάδας του!