Σάντερλαντ - ΚΠΡ 2-2: Οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 90+2' με κεφαλιά του τερματοφύλακα (video)

Ο τερματοφύλακας της ΚΠΡ «κάρωσε» τον κίπερ της Σάντερλαντ!
Εντυπωσιακό έμελλε να είναι το φινάλε της αναμέτρησης της Σάντερλαντ με την ΚΠΡ για την 3η αγωνιστική της Championship

Οι γηπεδούχοι βρίσκονταν μια ανάσα από τη νίκη και το τρίποντο, όμως οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν σε 2-2 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. Το πιο ενδιαφέρον στοιχείο της υπόθεσης όμως είναι ότι σκόρερ ήταν ο τερματοφύλακας της ΚΠΡ

Ο Σένι Ντιένγκ είχε ανέβει στην περιοχή της Σάντερλαντ όταν η ομάδα του κέρδισε κόρνερ στο 90+2' και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Πάτερσον με κεφαλιά!