Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-0: Τραγικά λάθη των «κόκκινων διαβόλων» και πίσω στο σκορ από το 18’! (video)

Απίστευτα πράγματα λαμβάνουν χώρα τη δεδομένη χρονική στιγμή στο Brentford Community Stadium, με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-0, χάρη σε απίστευτα λάθη της άμυνάς της και του Ντε Χέα στους γηπεδούχους!

Δυσκολεύεται κανείς να το πιστέψει, αλλά η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ηττάται στο 20ο λεπτό με 2-0 από τη Μπρέντφορντ, με χαρακτηριστική ευκολία!

Ο Ντε Χέα είδε την εστία του να παραβιάζεται στο 11’, σε ένα γκολ που φέρει πλήρη ευθύνη από τον Ντα Σίλβα, ενώ επτά λεπτά μετά, ο Γιένσεν έκανε το 2-0, με τον Έρικσεν να κάνει λάθος στη μικρή περιοχή της ομάδας του!