Γαλατασαράι – Μπαρτσελόνα 1-1: Ο αρχηγός Μαρκάο δίνει προβάδισμα στους Τούρκους αλλά ο Πέδρι απαντά! (video)

Ιδανικά ξεκινά την ρεβάνς του 0-0 η Γαλατασαράι, η οποία σκοράρει απέναντι στην Μπαρτσελόνα στο 28ο λεπτό με τον Μαρκάο αλλά ο Πέδρι ισοφαρίζει εννέα λεπτά μετά!

Ένα ματς τούμπα κλήθηκε να γυρίσει η Μπαρτσελόνα για να πάρει την πρόκρισή της στην επόμενη φάση του Europa League απέναντι στην Γαλατασαράι, με τον Μαρκάο να ανοίγει το σκορ στην Τουρκία με υπέροχη κεφαλιά, αλλά τον Πέδρι να ισοφαρίζει!

Ο αρχηγός της Γαλατά σκόραρε στο 28ο λεπτό και το πάθος του ξεχείλιζε στους πανηγυρισμούς, με τον ίδιο να «σπάει» το σημαιάκι, αλλά ο νεαρός μέσος της Μπαρτσελόνα έδωσε το σύνθημα να κοπάσουν οι πανηγυρισμοί.