Μπρέντφορντ – Νιούκαστλ 0-2: Τελειώνει το ματς από νωρίς με Ζοέλινγκτον και Γουίλοκ! (video)

Ιδανικά κυλάει το ματς στο Brentford Community Stadium για τη Νιούκαστλ, η οποία προηγείται έναντι της ομάδας του Τόμας Φρανκ με τον Ζοέλινγκτον και τον Γουίλοκ (0-2), εκμεταλλευόμενη το αριθμητικό πλεονέκτημα!

Στο 32ο λεπτό παίρνει το προβάδισμα η Νιούκαστλ απέναντι στην Μπρέντφορντ, με το αριθμητικό πλεονέκτημα να λειτουργεί ιδανικά για τις «καρακάξες» στο Brentford Community Stadium.

Εξαιρετική η κεφαλιά του Ζοέλινγκτον, ενώ 13 λεπτά αργότερα, ο Γουίλοκ φαίνεται να «κλειδώνει» τη νίκη για την ομάδα του Έντι Χάου!