Γρηγορίου: «Προφανώς και δεν είμαστε καλά» (video)

Οι δηλώσεις του Μιχάλη Γρηγορίου μετά την ήττα της Λαμίας από τον Απόλλωνα.

Η Λαμία γνώρισε την τέταρτη σερί ήττα της, αυτή τη φορά από τον Απόλλωνα Σμύρνης με 2-1 εντός έδρας, και ο Μιχάλης Γρηγορίου μιλώντας στο τέλος του αγώνα σχολίασε πως η ομάδα του διανύει μια κακή περίοδο.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Γρηγορίου στην κάμερα της Cosmote TV:

«Ήταν ένα παιχνίδι που οι αντίπαλοί μας ήταν καλύτεροι στο πρώτο μέρος, ήταν πιο ουσιαστικοί και αποτελεσματικοί, στη μία ευκαιρία που έκαναν σκόραραν, εμείς όχι. Το είχα πει πολλές φορές, ότι ο Απόλλων δεν θα πέσει χωρίς να παλέψει. Για εμάς ήταν η τέταρτη ήττα στη σειρά, προφανώς και δεν είμαστε καλά, όλες οι ομάδες το παθαίνουν αυτό, δυστυχώς για εμάς είναι τώρα αυτή η περίοδος.

Το γιατρικό είναι πάντα το επόμενο παιχνίδι, αλλά για να επιστρέψουμε στις νίκες θα πρέπει να δείξουμε το πρόσωπο του δευτέρου μέρους. Την Τετάρτη με τον Αστέρα, την Κυριακή στα Γιάννενα, γενικά δεν υπάρχει χρόνος για να σκεφτείς πολλά πράγματα».