Football Talk

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (6/2): Τα βλέμματα στο ντέρμπι της Τούμπας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (6/2): Τα βλέμματα στο ντέρμπι της Τούμπας
 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

08:35 Eurosport 2 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00 Eurosport 1 Skiathlon Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:45 Eurosport 1 Αγώνες πατινάζ ταχύτητας 5 χλμ. Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι HS106 Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD Race of Champions Αγώνας

13:15 Novasports 5HD Φέγενορντ - Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie

13:30 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Moguls Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 ΕΡΤ Sports 1 Ελεύθερο Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Κάλιαρι Serie A

14:00 Novasports Prime Λοριάν – Λανς Ligue 1

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λίβερπουλ - Κάρντιφ Σίτι Emirates FA Cup

14:30 Novasports 6HD Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 4HD Ντάρμσταντ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Καλλιθέα Greek Super League 2

15:00 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00 ΕΡΤ Sports 3 Πανερυθραϊκός – Ψυχικό Α2 Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD Βαλένθια - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης Super League

15:10 Eurosport 2 Λουτζ μονό Run 04 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:10 ΕΡΤ Sports 1 Ελβετία – ΗΠΑ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

16:00 ΕΡΤ Sports 4 Final 4 Κυπέλλου Γυναικών Χάντμπολ

16:00 ΕΡΤ2 Ελβετία – ΗΠΑ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βενέτσια – Νάπολι Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σαμπντόρια – Σασουόλο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπολόνια – Έμπολι Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ - Αλεξάντερ Μπούμπλικ Open Sud de France

16:30 Novasports Prime Ντόρτμουντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 Eurosport 2 Pro Series Γύρος της Βαλένθια 5ο Ετάπ Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Καλαμάτα – Κηφισιά Super League 2

17:00 ΕΡΤ3 Λάρισα - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Ολυμπιακός Super League

17:45 Novasports 5HD Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie

18:00 Novasports 2HD Ρεν – Μπρεστ Ligue 1

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νότιγκχαμ Φόρεστ – Λέστερ Emirates FA Cup

18:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρέιντζερς – Χαρτς Scottish Premiership

18:30 Novasports 4HD Φορτιτούντο Μπολόνια – Μπρέσια Lega Basket Serie A

18:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Τορίνο Serie A

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Γαλατάσαραϊ - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 6HD Άντερλεχτ – Έουπεν Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Μπέτις – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια ACB Liga Endesa

20:00 ΕΡΤ3 Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας Greek Super League 2

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αρούκα – Πόρτο Liga Portugal

21:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:45 Novasports 2HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους - Ελλάς Βερόνα Serie A

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαμαλικάο Liga Portugal

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς - Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

www.bnsports.gr

Ρoή Ειδήσεων

Δείτε επίσης