Μπολόνια - Νάπολι 0-2: Υπέροχη ομαδική προσπάθεια και προβάδισμα ασφαλείας με «υπογραφή» Λοσάνο! (video)

Η Νάπολι διπλασιάζει τα τέρματά της απέναντι στην Μπολόνια, με τον Λοσάνο να βρίσκει για δεύτερη φορά δίχτυα στο 47ο λεπτό και να γράφει το 2-0 για τους «παρτενοπέι»!
Μία υπέροχη ομαδική προσπάθεια με τελικό αποδεκτη τον Λοσάνο ήταν αρκετή, ώστε η Νάπολι να αποκτήσει προβάδισμα ασφαλείας απέναντι στην Μπολόνια!

Οι Ναπολιτάνοι ανέβασαν τον δείκτη του σκορ στο 2-0, αφού ο Μεξικανός φορ μετουσίωσε σε γκολ την πάσα πάρε-βάλε του Ρουίθ στο 47ο λεπτό, δίνοντας προβάδισμα ασφαλείας στην ομάδα του!