Λεβαδειακός – Ολυμπιακός 3-2: Άμεση απάντηση των «ερυθρολεύκων» στο τρίτο γκολ των γηπεδούχων (video)

Απίστευτη εξέλιξη στο παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Λεβαδειακό, με τον πρώτο να απαντάει μέσα σε δύο λεπτά στο τρίτο γκολ του δεύτερου.

Απίστευτο ματς στη Λιβαδειά, καθώς Λεβαδειακός και Ολυμπιακός προσφέρουν δωρεάν διαφήμιση στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Με το σκορ στο 2-1, ο Λεβαδειακός κατάφερε, κόντρα στη ροή του αγώνα.

Στο 61ο λεπτό, ο Χάμοντ κυνήγησε τη μπάλα πριν βγει πλάγιο, έβγαλε ανενόχλητος την σέντρα και ο Δούμτσιος με κεφαλιά πέτυχε ένα υπέροχο γκολ, ανεβάζοντας τον δείκτη του σκορ στο 3-1 για τους γηπεδούχους.

Ωστόσο, ο Ολυμπιακός είχε ξανά την απάντηση. Και άμεσα. Συγκεκριμένα, δύο λεπτά μετά, ο Ονιεκούρου πάτησε περιοχή, γύρισε τη μπάλα, ο Βρουσάι έστρωσε στον Ρόνι Λόπες ο οποίος με κοντινό σουτ μείωσε σε 3-2.