Μίλαν - Ίντερ 1-1: Άμεση απάντηση με... αυτογκόλ του ντε Φράι για τους «ροσονέρι», στο πέναλτι του Τσαλχάνογλου! (video)

Η Μίλαν έφερε άμεσα στα ίσια το ντέρμπι απέναντι στην Ίντερ, αφού έστω και με αυτογκόλ του ντε Φράι στο 18ο λεπτό, απάντησε στην εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Τσαλχάνογλου (11')!
Το Derby della Madonnina δεν απογοητεύει ούτε στο ξεκίνημά του!

Μόλις στο 18ο λεπτό, οι δύο ομάδες έχουν βρει δίχτυα με το σκορ ανάμεσα σε Μίλαν και Ίντερ να είναι στο 1-1!

Ο Τσαλχάνογλου άνοιξε το σκορ στο 11ο λεπτό από την «άσπρη βούλα», μετά από πέναλτι στο οποίο υπέπεσε ο Κεσί, ωστόσο ο ντε Φράι έλυσε το... πρόβλημα για τη Μίλαν, αφού έφερε το ματς στα ίσια με αυτογκόλ επτά λεπτά αργότερα!