Σάλτσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ 1-1: Ο Αντεγέμι ανοίγει το σκορ, αλλά ο Νμέτσα έχει τον… τελευταίο λόγο! (video)

Μπορεί η Σάλτσμπουργκ να πήρε προβάδισμα στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης, όμως η Βόλφσμπουργκ είχε την άμεση απάντηση!

Πλούσιο θέαμα στην Αυστρία, από τα πρώτα μόλις λεπτά! Η Σάλτσμπουργκ πήρε προβάδισμα μόλις στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Αντεγέμι να γίνεται δέκτης μιας εξαιρετικής πάσας, να «κόβει» την άμυνα στα δύο και να κάνει το 1-0!

Δώδεκα λεπτά αργότερα (15’) ο Νμέτσα πήρε την κεφαλιά έπειτα από την εκτέλεση του κόρνερ και… ανενόχλητος ισοφάρισε άμεσα για τη Βόλφσμπουργκ.