Παναχαϊκή - Αιγάλεω: Ένταση, σύρραξη και διακοπή μετά το γκολ των γηπεδούχων! (video)

Ένταση δημιουργήθηκε στο δεύτερο ημίχρονο στην αναμέτρηση της Παναχαϊκής με το Αιγάλεω και η 25λεπτη διακοπή της αναμέτρησης ήταν αναπόφευκτη καθώς προηγήθηκε σύρραξη με τραυματία!

Η Παναχαϊκή άνοιξε το σκορ της αναμέτρησης με το Αιγάλεω, για τον αγώνα Κυπέλλου Ελλάδος. Οι γηπεδούχοι στο 74ο λεπτό… έγραψαν το 1-0 ενώ παράλληλα μέσα στους πανηγυρισμούς ο προπονητής του Αιγάλεω, Αποστολίδης, βρέθηκε στο έδαφος.

Η πτώση του τεχνικού προήλθε από κροτίδα που πέταξαν οι οπαδοί των Πατρινών στον αγωνιστικό χώρο. Η σύρραξη ήταν αναπόφευκτη και υπήρξε ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.

Το διαιτητικό τιμ, αποχώρησε για τα αποδυτήρια, αλλά λίγη ώρα αργότερα επέστρεψε για να δώσει συνέχεια στην αναμέτρηση! Η διακοπή διήρκησε σχεδόν 25 λεπτά, ενώ ο Αποστολίδης δεν επανήλθε στον αγωνιστικό χώρο και παρέμεινε στα αποδυτήρια για να λάβει την ανάλογη φροντίδα από το ιατρικό τιμ!