Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ 0-2: Ισχυρό προβάδισμα για τις «αλεπούδες» με Ιεανάτσο και Βάρντι! (video)

Μία εντελώς διαφορετική Λέστερ έχει κάνει την εμφάνισή της στο Σέλχαρστ Παρκ απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας, με τις «αλεπούδες» να προηγούνται με 2-0 μέσα σε έξι λεπτά, χάρη στα γκολ των Κελέσι Ιεανάτσο και Τζέιμι Βάρντι.

Έξι λεπτά φαίνεται πως ήταν αρκετά, προκειμένου η Λέστερ να ισχυροποιήσει το προβάδισμά της στο Σέλχαρστ Παρκ απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας, με τον Ιεανάτσο να ανοίγει το σκορ στο 31ο λεπτό, πετυχαίνοντας το πρώτο του φετινό γκολ, έπειτα από λάθος του Άντερσεν,και εν συνεχεία ο συνήθης ύποπτος, Τζέιμι Βάρντι να κάνει το 2-0, έπειτα από ωραία πάσα του Μπαρνς!