Betpost

Ο Παναθηναϊκός «πετάει» για τα… αστέρια και τριπλασιάζουμε στη Novibet

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την ρεβάνς του Παναθηναϊκού κόντρα στην Μπράγκα.

Ο Παναθηναϊκός τίθεται αντιμέτωπος για την Μπράγκα με… φόντο το όνειρο της εισόδου στους ομίλους του UEFA Champions League.

Οι «πράσινοι» πάταγαν καλά στο πρώτο ημίχρονο στην Πορτογαλία και αν ο Άντραζ Σπόραρ είχε σκοράρει με το σκορ ακόμα στο 1-0, είναι πιθανό να είχαν ακόμη πιο ευνοϊκό σκορ ενόψει του επαναληπτικού.

Ανεξαρτήτως, το γκολ του Ντανιέλ Μαντσίνι στο φινάλε διατηρεί τον Παναθηναϊκό ζωντανό και του δίνει την ευκαιρία με δύο γκολ διαφορά να εξασφαλίσει το πολυπόθητο «εισιτήριο».

Ωστόσο, το «τριφύλλι» δύναται να πάρει την πρόκριση και στη διαδικασία της παράτασης ή των πέναλτι και με την απόδοση στη Novibet να… τριπλασιάζει, είναι δύσκολο το να μην υποστηρίξουμε την ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς.

Αναλυτικά, η πρόταση του BN Sports:

(29/08, 22:00) Παναθηναϊκός – Μπράγκα Πρόκριση Παναθηναϊκός στο 3.00 από τη Novibet