![Έτοιμος για το ντεμπούτο του με τον Ολυμπιακό ο Πετρούσεφ!](https://www.bnsports.gr/media/k2/items/cache/98f7d0bde9971281a33ac4c8213dbafa_XL.jpg)
Στη 12άδα του Ολυμπιακού για το ματς με τη Μπάγερν Μονάχου (08/12, 21:15) βρίσκεται ο Φίλιπ Πετρούσεφ.
Στην αποστολή του Ολυμπιακού για την αναμέτρηση κόντρα στη Μπάγερν Μονάχου (08/12, 21:15), στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της EuroLeague, βρίσκεται ο Φίλιπ Πετρόυσεφ.
Ο 23χρονος σέντερ αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του στα «ερυθρόλευκα» απέναντι στους Βαυαρούς. Υπενθυμίζουμε ότι εκτός λόγω τραυματισμού παραμένει ο Νάιτζελ Γουίλιαμς-Γκος, αλλά και ο Ναζ Μήτρου-Λονγκ, που ακόμα δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στη διοργάνωση.