Περιστέρι - Παναθηναϊκός: Προσωρινή διακοπή λόγω καπνογόνου - Έκκληση από τον Κασελάκη να το σβήσουν! (video)

Ολιγόλεπτη διακοπή στη δεύτερη περίοδο του Game 4 του Περιστερίου με τον Παναθηναϊκό λόγω καπνογόνου που άναψαν οι φίλοι των γηπεδούχων. Συστάσεις από τους διαιτητές και εκκλήσεις από τον αρχηγό, Λεωνίδα Κασελάκη να το σβήσουν.
Το Περιστέρι κάνει τα αδύνατα δυνατά στο παρκέ του «Ανδρέας Παπανδρέου» για να δώσει παράταση στη σειρά των ημιτελικών της Basket League με τον Παναθηναϊκό και οι φίλοι του στις κερκίδες άναψαν καπνογόνο.

Κατά τη διάρκεια της δεύτερης περιόδου και ενώ οι «Πρίγκιπες της Δυτικής όχθης» έχτιζαν σερί, οι Περιστεριώτες άναψαν καπνογόνο, γεγονός που προκάλεσε τις συστάσεις των διαιτητών. Ο αγώνας διεκόπη για 2-3 λεπτά και έπειτα από συνεχείς εκκλήσεις του Κασελάκη που τους προσέγγισε, ζητώντας τους να το σβήσουν, η αναμέτρηση συνεχίστηκε κανονικά.