Μουντιάλ 2022

Αργεντινή – Γαλλία 2-2: Απίθανα πράγματα – Ισοφάρισε ο Εμπαπέ σε δύο λεπτά! (video)

Μπορεί η Γαλλία να μην είχε καταγράψει εντός εστίας τελική προσπάθεια μέχρι και το 80ο λεπτό, όμως δύο λεπτά ήταν αρκετά! Ο Κίλιαν Εμπαπέ ισοφάρισε σε 2-2 και πηγαίνουμε προς… παράταση!

Απίθανα πράγματα λαμβάνουν χώρα στον τελικό μεταξύ Γαλλίας και Αργεντινής, με τους «τρικολόρ» να μην  έχουν καταγράψει ούτε μία εντός εστίας τελική προσπάθεια μέχρι και το 80’, αλλά στο 82’ να ισοφαρίζουν!

Ο Εμπαπέ έκανε το 2-1 με πέναλτι, ύστερα από πέναλτι που κέρδισε ο Κόλο Μουανί και 120 δευτερόλεπτα μετά έγινε το… απίστευτο!

Ο Εμπαπέ ισοφάρισε σε 2-2 με τρομερό σουτ πάνω στην κίνηση στο 82’ και όλα δείχνουν πως οδεύουμε σε παράταση!