BN Sports 4Χ4! Οι τρεις ευρωπαϊκές ρεβάνς στο ποδόσφαιρο & η Εθνική μπάσκετ στη Μαδρίτη LIVE

Τι κι αν βρισκόμαστε στην καρδιά του καλοκαιριού και των διακοπών. Το BN Sports με όλο του το δυναμικό βρίσκεται στις επάλξεις και θα σας μεταφέρει μέχρι αργά το βράδυ όλη τη δράση από τους σημερινούς αγώνες σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

5ο πέναλτι για τον Ολυμπιακό: Βαλμπουενά 3-4. Πρόκριση για τον Ολυμπιακό στα πλεί-οφ του Europe League όπου θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα Λεμεσού

1ο πέναλτι για τη Σλόβαν: Ραμίρεζ 1-0

Τέλος και της παράτασης. Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ολυμπιακός 2-2. Ο αγώνας θα κριθεί στα πέναλτι

Γκολ για τη Σλόβαν Μπρατισλάβας. Ο Γκριν κάνει το 2-2 για τους γηπεδούχους στο 18ο λεπτό της παράτασης (108ο αγώνα)

Γκοοοοοολ για τον Ολυμπιακό! Ο Ακιμπού Καμαρά κάνει το 2-1 υπέρ του Ολυμπιακού στο 10ο λεπτό της παράτασης (100ο αγώνα)

Τέλος κανονικής διάρκειας στον αγώνα Σλόβαν Μπρατισλάβας - Ολυμπιακός με σκορ 1-1. Ακολουθεί ημίωρη παράταση

Κόκκινη κάρτα (δεύτερη κίτρινη) για τον Άμπενα. Συνεχίζει με 10 παίκτες στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων η Σλόβαν Μπρατισλάβας

Γκολ
για τη Σλόβαν Μπρατισλάβας στο 3ο λεπτό τον καθυστερήσεων. 1-1 με τον Σάπονιτς

Τέλος αγώνα στο Κλεάνθης Βικελίδης: Άρης - Μακάμπι Τελ Αβίβ 2-1

Γκοολ
και για τον Ολυμπιακό! Ο Ζίνκερναγκελ ανοίγει το σκορ στη Μπρατισλάβα στο 54ο λεπτό

Γκοοοολ
για τον Άρη! Ο Ντουκουρέ δίνει ξανά το προβάδισμα στους Θεσσαλονικείς στο 80'

Λήξη στον φιλικό αγώνα της Εθνικής ομάδας στη Μαδρίτη. Ισπανία - Ελλάδα 87-80

Γκολ
για τη Μακάμπι. Ο Ζάχαβι βρίσκει δίχτυα στο 74ο λεπτό.

Τέλος αγώνα στη Λεωφόρο. Παναθηναϊκός - Σλάβια Πράγας 1-1

Γκολ για τη Σλάβια Πράγας. Ο Γιουρέτσκα σκοράρει στο 90+4'.

Γκοοολ
και για τον Άρη! Ο Ιτούρμπε βρέθηκε στο έδαφος μέσα στην περιοχή κι έπειτα από αντικανονικό μαρκάρισμα, με τον διαιτητή να καταλγίζει πέναλτι. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Γκρέι, ο οποίος εύστοχα έγραψε το 1-0

Λήξη τρίτης περιόδου. Ισπανία - Ελλάδα 67-61

Χαμός στο γκολ του Σπόραρ από τον κόσμο του Παναθηναϊκού

Γκοοολ για τον Παναθηναϊκό! Ο Σπόραρ ανοίγει το σκορ για το «τριφύλλι» στο 58ο λεπτό, έπειτα από σέντρα του Χουάνκαρ

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στη Λεωφόρο. Παναθηναϊκός – Σλάβια Πράγας 0-0

Ημίχρονο στη Μαδρίτη, Ισπανία - Ελλάδα 45-40

Λήξη του πρώτου μέρους στη Λεωφόρο. Παναθηναϊκός – Σλάβια Πράγας 0-0

Ακόμη μία μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Μένει το 0-0, με την συμπλήρωση μισής ώρας

Τέλος πρώτου δεκαλέπτου στο φιλικό της Εθνικής με την Ισπανία στη Μαδρίτη, με τους γηπεδούχους να προηγούνται με ένα πόντο (22-21)

Δοκάρι του Παναθηναϊκού στο 2ο λεπτό, μέσα από τη μικρή περιοχή, με τον Σπόραρ!